Ситуація в Газі важка, і її нелюдяність не повинна ігноруватися. Уряд України має діяти та знизити рівень насильства у Секторі Гази, а також негайно вжити заходів щодо гуманітарної катастрофи. Нам необхідно запобігти подальшим втратам ні в чому невинних громадян.

Колективне покарання – військовий злочин

Уряд Ізраїлю колективно карає за дії ХАМАСу.

Половину 2-мільйонного населення Гази становлять діти. За перший тиждень бомбардувань вже загинуло понад 700 дітей. Люди в даний час в Газі опинилися в пастці на огородженій території розміром з Запоріжжя, без їжі та води. Остання діюча електростанція у Секторі Газа перестала працювати, а це означає, що лікарні не можуть більше працювати, незважаючи на зростання кількості смертей та поранень.

Колективне покарання є військовим міжнародним злочином за міжнародним гуманітарним правом. Наш уряд має діяти негайно. Ми не можемо бути співучасниками.

Гуманітарна криза

Ми говоримо про людяність, а не про політику. Ми люди. Палестинці – люди. Жодна цивілізована людина на Землі не може погодитися з тим, що нормально позбавляти дітей їжі та води. Допоможіть це зупинити. Інакше загинуть ще тисячі людей.

Ми повинні вжити заходів щодо припинення вогню, ми не можемо змиритися з тим, що під завалами ховають невинних людей та дітей. Ми повинні гарантувати, що базові людські потреби знову можуть бути задоволені. Необхідно дозволити повернення води, продуктів харчування, електроенергії, гуманітарної допомоги та медикаментів назад до Гази. Це терміново.

Деескалація, зупинення вогню, гуманітарна допомога

Необхідно, щоб Уряд України просив деескалації та зупинення вогню, а також зробив можливим щоб гуманітарна допомога була дозволена до Сектору Газа. Нам треба діяти зараз. Кожна година змінює життя місцевих жителів Гази.

Ми черпали натхнення із «Єврейських голосів за мир» у США. Нижченаведений адаптований з оригіналу, який можна побачити тут повністю..